“Дома на татка чекає маленький син”: українець, який на заробітках впав з 20-метрової висоти потребує допомоги

Мешканець Тернопільської області Іван Смірнов у важкому стані в польській лікарні. За кордон він поїхав у травні, влаштувався на роботу. А потім трапилось нещастя. Мати Івана просить людей про грошову та молитовну допомогу.

Про це повідомляє видання “Новини Тернополя 20 хвилин”.

Нещасний випадок трапився 8 липня. 19-річний Іван Смірнов працював в польському місті Гданськ і під час будівельних робіт обірвався з 20-метрової висоти. Разом з дружиною Іван поїхав на заробітки у травні. Як розповідає його мама, вже у серпні планував приїхати на відпочинок додому, у село Снігурівка на Тернопільщині. Розповідав, що дуже чекає цього моменту.

“Син в дуже тяжкому стані, його перевезли в лікарню в Познань, зробили три операції. Деякий час був в комі, зараз із коми його вивели, але дуже важке дихання… У нього ще й розпочалось запалення легень, — каже мама Івана Лариса Смірнова. — Мені подзвонили, сказали, що син дуже побитий. А я зразу кажу: “Поможіть йому, у нього маленький син, два роки дитині”… Він не може лишитись без тата.

Частину лікування оплатив роботодавець хлопця, але лікування, ймовірно буде довготривалим. Мама хлопця каже, що перевезти сина в Україну наразі немає змоги, стан дуже важкий…

Реквізити для тих хто бажає допомогти:

Номер карти ПриватБанк: 5168 7574 3028 7625 Смірнова Лариса Романівна

Телефон: 068 872 48 01 Лариса Смірнова 

Статті по темі: Внаслідок нетверезого водія на Львівщині загинула жінка, і 10-річний хлопчик: потрібна допомога (фото).