Поліція затримала банду, яка грабувала заробітчан, які повертались в Україну (фото)

Правоохоронці повідомили про підозру організатору банди та двом його спільникам, які нападали переважно на заробітчан, грабували і залишали на узбіччі.

На Львівщині поліцейські викрили чотирьох мешканців Сумської області, віком 18, 37 років та двох 22-річних хлопців. Чоловіки підбирарали своїх жертв на автовокзалах (переважно заробітчан, які б могли мати біля себе значні суми готівки), налагоджували контакт, та пропонували хильнути оковитої. Під час розпиття алкоголю зловмисникм додавали у нього сильнодіючу речовину, яка робила їхніх жертв безпорадними. Після чого відвозили за Львів, відбирали гроші, цінні речі, гаджети, а людей залишали на узбіччі.

Фото: Поліція Львівської області

Правоохоронцям вдалось з’ясувати, що тільки протягом січня-березня на рахунку банди 18 розбійних нападів. Потерпіля являються мешканцями Львівської, Одеської, і Херсонської областей.

Фото: Поліція Львівської області

Слідчі вже повідомили організатору банди, та трьом його поплічникам, підозру у скоєнні злочинів за рядом статтей ККУ. Їм загрожує до 15 років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.