“Б’ють і принижують”: у Кривому Розі батьки прикували 7-річного сина до батареї (фото)

Сьогодні, 23 липня у Кривому розі в поліція зателефонував 7-річний хлопчик та розказав, що його мама і вітчим прикували ланцюгом.

Про це у своєму Facebook повідомив перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький.

Мати з вітчимом прив’язали мене, закрили в будинку та пішли з дому“, – плачучи повідомив поліцейським Кривого Рогу хлопчик.

На місце події негайно прибули інспектори Дмитро Денисов та Олег Ковбаса. Як тільки інспектори ступили у двір, то почули дитячий плач. А у вікні поліціянти побачили жахливу картину – дитина сиділа на ліжку прикутий ланцюгом до батареї.

З сусіднього подвір’я вийшла бабуся та допомогла поліціянтам потрапити у будинок, патрульні були готові зайти до нього силою.

Патрульні Дмитро Денисов та Олег Ковбаса

Хлопчика одразу звільнили. А також дитина розповіла, що постійно потерпає від домашнього насилля, її б’ють і принижують, тому жити вдома вона не хоче.

Батьки ж хлопчика, яким зателефонували патрульні, пояснили, що дитина постійно тікає з дому, тому вони вирішили пристебнути його та пішли на роботу. Життю дитини нічого не загрожує.

Подальшу долю дитини вирішать відповідні служби, які викликали на місце події інспектори. Що до батьків – на місце було викликано слідчо-оперативну групу для документування подій і надання подальшої кримінально-правової кваліфікації.