Посольство США в Україні обіцяє винагороду до 10 млн. дол. за інформацію про зловмисників: деталі

Програма Державного департаменту США “Rewards for Justice” (RFJ) пропонує винагороду в розмірі до 10 мільйонів доларів за інформацію, що призведе до ідентифікації або місцезнаходження будь-якої особи, яка, діючи за вказівкою або під контролем іноземного уряду, бере участь у зловмисній кібердіяльністі проти критичної інфраструктури США, що порушує Закон про комп’ютерне шахрайство та зловживання (CFAA).

Про це повідомляє U.S. Embassy Kyiv Ukraine (Посольство США в Україні).

Як зазначається, деякі зловмисні кібероперації, націлені на критичну інфраструктуру США, порушують CFAA. Порушення статуту включають передачу погрози здирництва в рамках атак-вимагачів; навмисний несанкціонований доступ до комп’ютера або перевищення дозволеного доступу і тим самим отримання інформації з будь-якого захищеного комп’ютера завідомо спричиняючи передачу програми, інформації, коду або команди, і в результаті такої поведінки навмисно заподіюючи збиток без дозволу захищеному комп’ютеру.

До захищених комп’ютерів належать не лише комп’ютерні системи уряду та фінансових установ США, а й ті, що використовуються або впливають на міждержавну чи іноземну торгівлю чи зв’язок. Відповідно до серйозності, з яким уряд США розглядає ці кіберзагрози, програма “Rewards for Justice” створила лінію подання звітів “Dark Web” (на базі Tor) для захисту безпеки та безпеки потенційних джерел. 

Кожен, хто має інформацію про іноземну шкідливу кібердіяльність проти критичної інфраструктури США, повинен зв’язатися з офісом Rewards for Justice за допомогою нашого каналу звітування на базі Tor за адресою: he5dybnt7sr6cm32xt77pazmtm65flqy6irivtflruqfc5ep7eiodiad.onion
(Tor browser required)

Цікава стаття: Намагався ввезти понак 1 кілограм кокаїну в Україну, у шлунку (фото).