“Дружина з дітьми заливаються сльозами”: у лікарні помер військовий, поранений на Сході

Обіралося життя Дмитра Сівоконя, який служив у 57-мій мотопіхотній бригаді. Чоловік отримав поранення у зоні ООС і помер у харківському госпіталі.

Про це “Суспільному” повідомила харківська волонтерка Ярина Чаговець, яка представляє благодійну організацію “Сестра милосердя АТО”.

За її інформацією, боєць потрапив до медзакладу у тяжкому стані минулого тижня після обстрілу на Луганщині. З ним евакуювали ще кількох поранених.

“Його поклали до реанімації. Наступного ранку він вже прийшов до тями, самостійно дихав. Потім стало гірше. Його знову під’єднали до апарату дихання, зробили кілька операцій. На жаль, вчора стан погіршився сильно. Близько 16:00 вчора він помер”, — розповіла Чаговець.

За інформацією львівської волонтерки Світлани Сидоренко, у бійця залишилися дружина з двома дітьми і дитина від першого шлюбу.

“Дуже сумна звістка.
Після важкого поранення на Луганщині, в Харківському шпиталі помер військовослужбовесь 57 бригади, Сівоконь Дмитро. Чисельні операції. Декілька днів в медикаментозній комі. Ще одна операція. Лікарі доклали великих зусиль.
Та серце чоловіка зупинилось.
Вічна пам’ять герою!
Залишилась дружина і двоє дітей 2,5 і 9 років і хлопчик 13-и років від першого шлюбу.
Щирі співчуття родині.
Може хтось захоче допомогти родині, то додаю рахунок дружини Дмитра,
Катерина Сівоконь
ПриватБанк
5168 7573 7376 9175″ – зазначає
Світлана Сидоренко на своїй сторінці у фейсбуці.