У приклад всім чоловікам, які лежать на дивані без роботи: ветеран АТО без однієї руки і ноги відкрив бізнес

Після отримання важких поранень у зоні АТО черкасець Вадим Мазніченко шiсть днiв пролежав у комі, залишився з однією ногою та однією рукою. Реабілітація була складною. І фізична, і психологічна. Але Вадим навчився заново ходити, одружився і навіть почав власний бізнес – сам ремонтує автомобілі та інший транспорт.

Чималу роль у відновленні після АТО для Вадима зіграло захоплення технікою.

«Це у мене реабілітація така: копатися в машинах, вишукувати і скуповувати різні деталі», – зізнається Вадим.

на фото Вадим Мазніченко

Вадим купив вантажівку і ремонтує її, а процес фільмує та викладє в інтернет, щоб показати приклад іншим травмованим хлопцям. Раніше, розповів він, справи з технікою не мав. Тому поступово опановував ази автосправи. Тепер однією рукою складає двигун своєї вантажівки.

«Коли я вперше побачив цю машину – зрозумів, що це надовго. Купував книги, дивився, читав, що як називається, як правильно складати», – розповідає Вадим.

«Дехто каже, мовляв, “Не можу це зробити”. Але ж у мене виходить. Я однією рукою, виходить, насос для підняття кабіни сам поставив», – розповідає учасник АТО.

Таке заняття, додав ветеран, ще й допомагає відновитися після війни.

«Я ось так “ковиряюся” – і для мене це така реабілітація. Ремонтуючи автівку, я повністю “відділяюся” від усього світу, соцмереж, відпочиваю», – розповів він.

У планах чоловіка – до кінця року відремонтувати автівку та пускати її в рейси Україною.

Ось самий відеосюжет: