Харкав в лице, кидав на скло коли була вагітною і це все знімав і сміявся: дружина Джеджули розповіла про його знущання

Дружина телеведучого Андрія Джеджули, модель Юлія Леус вперше розповіла про знущання її чоловіка.

Так, Юлія зазначила, що шоумен регулярно бив її, принижував та навіть підсипав наркотики в каву.Як розповіла жінка в інтерв’ю для YouTube-каналу “Олицька”, Джеджула і Леус познайомилися в караоке. Модель перша підійшла познайомитися. На початку стосунків, каже, Андрій був дуже уважний, веселий та тішив її компліментами.

Менш ніж за пів року, на її день народження, ведучий освідчився Юлі. За два місяці після весілля Джеджула вперше вдарив обраницю.

“Якась вечірка була і він спілкувався з якоюсь дівчиною, сміявся. А потім ми сідаємо в авто, їдемо додому і я запитала, що це була за дівчина, а він: “А що за запитання? Що, ревнуєш? Ти що таке запитуєш?”. І тут мені одразу удар в обличчя з правої руки, я така раз і в скло головою, а тут одразу в іншу сторону. Я починаю плакати і кажу: “За що?”. Він тверезий був. Це найжахливіше, що людина може таке робити тверезою”, – розповідає Юлія Леус.

на фото Юлія Леус і Андрій Джеджула

Після цього, за словами Юлії, чоловік вдарив її головою об стіну. Каже, що Джеджула дуже ревнував, забороняв вітатися з друзями  та змусив відписатися кохану у фотоблогу від сторінок усіх чоловіків.

Юлій Леус також приголомшила, що шоумен таємно підмішував їй наркотики в напої.

“Він мені в каву наркоту підкидав і спостерігав, як я на біговій доріжці займаюся. Він сказав мені потім. Я прокинулася, пішла зробила собі каву, відійшла. Він за цей час туди кинув пів пігулки… Я очманіла взагалі. Я на біговій доріжці, а я відчуваю, що у мене серце вилітає, руки тремтять і з мене тече. А я взагалі не пітнію. Після цього я пішла. Він дуже підла людина”, – зізнається Юлія.

Крім того, Юлія Леус детально розповіла про знущання, в результаті якого вона вагітна потрапила до  лікарні. Перед цим модель розповіла, що у квартирі були камери, на які ведучий усе знімав. Усе почалося зі словесної перепалки, а потім знаменитість, за словами колишньої, почав плювати їй в обличчя.

“Від камери своєї, яка висить, він відходив, коли він мені в обличчя харкав. Він мене тоді штовхнув в стінку сильно, а перед цим він мене в скло кидав вагітну. І знімав. У мене тоді емоції, я стояла біля вази, я взяла штовхнула її і вона впала і розбилася. А це була його ваза. Він підходить, а поруч стояла моя ваза, яку мені брат подарував. Підходить, бере цю вазу і розбиває. І потім бере мене за волосся і мене в це ж скло кидає. У мене тоді вже був досить великий живіт, добре, що я впала на бік. У мене тоді весь бік синій був. Він мені не подав руку, а почав це все знімати і єхидно сміятися”, – зі сльозами згадує Юлія.

Після цього майбутній мамі стало кепсько і вона в істериці поїхала до лікарні.

Крім того, Юля розповіла, що одного разу знайшла в телефоні ведучого сексуальне відео, яке він таємно зняв з іншою дівчиною. Тоді Андрій пояснив це тим, що зможе його використати, аби помститися при нагоді. Ролики Леус видалила.

Зараз Юлія та Андрій не можуть розлучитися поки їхній спільній доньці не виповниться рік. Втім, Леус рішуче налаштована офіційно розірвати стосунки із зірковим чоловіком.