“Ангел розкрив крила”: у сусідній Польщі перед людьми явився таємничий образ

Камера моніторингу, встановлена ​​на ринку в Ланькороні (поблизу Кракову) зареєструвала дуже таємниче явище. Ніхто поки не може пояснити причину цього явища. Деякі говорять про чудеса і навіть “Одкровення ангела”.

Таємничий образ у неділю 1 серпня зареєстрували на камеру моніторингу, встановлену на будівлі камери “Ланкоронський музей”. Феномен був дуже дивним і тривав протягом хвилини.

“Це не могло бути громом. Він появився, а потім, так само раптово зник. Ті, хто стояв на стоянці на ринку, вони також побачили це, але ніхто пізніше повірив,” – розповідає виданню “Газета Краковська” Катажина, туристка, яка відвідала Ланкоронський ринок того дня.

Одній з мешканок вдалося зафіксувати явище, знімаючи скріншот екрану онлайн-зйомки.  Жінка поділилася таємничою фотографією в Інтернеті. На місцевих форумах була величезна дискусія. Найбільшу популярність отримала коментарі про чудеса або надприродне явище.

на фото таємничий образ, який побачили люди

“Це, мабуть, був ангел, який з’явився у нашому місті невидково”, – каже Кароль, один з жителів Ланькорона. Думка цього поляка поділяє багатьох інших жителів комуни, адже що у цьому містечку відбувається фестиваль на якому прославляють ангелів.