“Дістали з синім обличчям”: у відомому аквапарку загинула дитина, очевидці розказали деталі

8 серпня ввечері в аквапарку «Хеппі дей» в Дніпрі сталася трагедія потонув 9річний хлопчик. Дніпрянка Інеса, яка своїми очима бачила, як стався нещасний випадок, розповіла нам подробиці події.

Про це повідомляє місцеве видання “Наше місто“.

«Спочатку було зрозуміло, що хлопчик особливий, з проблемами зі здоров’ям. Він не вмів плавати. Я поки була в басейні, звернула на нього увагу. З ним був його дядько або знайомий матері, і він забороняв йому лізти в воду (так як це було біля дорослого басейну). Потім з’явилася мама цього малюка, яка точно також забороняла лізти в воду. Але це ж дитина! Видно було, що йому дуже хотілося. Чому вони не були з ним біля дитячого басейну, я не знаю. І потім трапляється трагедія. Я з друзями в цей час перебуваю в воді, а мій друг бачить все, що відбувається. Поки мати відлучилася на кілька хвилин, дитина стрибнула у басейн головою вниз і сплила спиною догори буквально протягом 40 секунд, ніякого борсання у воді не було», – розповіла Інеса.

Дівчина додала, що першу допомогу дитині надавали і співробітник аквапарку, і люди, які там відпочивали.

«Маленький хлопчик з колом біля потонулої дитини штовхав його. І цей час інструктор аквапарку скинув з себе рацію, полетів у воду і витягнув його. Він уже був з синім обличчям. Потім люди поруч почали робити серцеволегеневу реанімацію і викликали швидку. Це тривало хвилин 15, поки приїхала швидка. Протягом цього часу пульсу у нього не було. Хвилин 40 тривала реанімація, але хлопчика врятувати не вдалося», зазначила Інеса.

Очевидиця трагедії передбачає, що, швидше за все, дитина вдарився головою або зламала шийний відділ хребта, так як він помер миттєво.

«Мене ще здивувало, що жоден з батьків не забрав своїх дітей, щоб вони цього не бачили, поки там намагалися врятувати малюка. І навіть в той час, коли робили серцево-легеневу реанімацію, блевотина падала в басейн, навколо паніка, діти спокійно далі собі купалися і стрибали у воду», – поділилася побаченим Інеса.