Реперку Alyona Alyona викликають на допит, через дрифт на Софіївській площі (фото)

Через дрифт, який організувала компанія Red Bull Україна, на Софіївський площі у Києві реперку Alyona Alyona викликають на допит.

Українська реперка Alyona Alyona отримала повістку про виклик на допит в якості свідка до Шевченківського відділу Національної поліції у справі про незаконний дрифт на Софійській площі. Фото повістки відома реп виконавиця опублікувала у своєму instagram.

Скріншот сторіс

Нагадуємо, 10 серпня у мережі з’явився відеоролик дріфту на Софіївській площі у Києві. У ньому також приймала участь відома реп виконавиця Альона Альона. Також з’ясувалось, що компанія Red Bull Україна, яка організувала небезпечний дріфт не мала на це дозволу від посадовців.

Внаслідок такого небезпечного дрифту пошкоджена сама бруківка, яка забруднилась внаслідок тертя шин.

У поліції Києва повідомили, що за фактом події на Софійській площі розпочато кримінальне провадження. Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Фото: espreso.tv

Вчора, 11 серпня на Софіївську площу прийшла відмивати бруківку сама виконавиця Alyona Alyona. Відповідний допис вона виклана у своєму інстаграм. Також у своєму сторіс виконавиця повідомила, що під час дріфту там були журналісти трьох українських телеканалів, які знімали відео, коментарі насолоджувались і катались. Однак пізніше перемонтували свої сюжети.

Скріншот з відео

Також у своєму сторіс Alyona Alyona повідомила, що мала бути не реклама, а ролик до Дня Незалежності України, за який коштів вона не отримувала. А її просто покликали, як людину яка має сидіти поряд з дрифтером, і показувати свої емоції. Також, виконавиця повідомила, що її переконали, що мають дозволи на проведення дрифту.

В свою чергу, компанія Red Bull Україна, у своїх інстаграм сторіс вибачилась за дрифт.

Скріншот інстаграм сторіс