“Не мав з собою ні копійки на дорогу”: дитина після лікування йшла пішки 180 км. щоб дістатися до дому

На Сумщині хлопчик вирішив пішки дістатися додому після курсу лікування, оскільки у нього не було грошей на квиток. Мандрівника вчасно виявили правоохоронці і допомогли йому.

Про це інформують у пресслужбі Нацполіції Сумської області.

Так, під час патрулювання території Сумського району працівники сектору реагування патрульної поліції побачили підлітка, який босоніж йшов трасою між населеними пунктами.

Правоохоронці зупинилися і розпитали хлопця, чи не потрібна йому допомога. Поспілкувавшись з підлітоком вони дізналися, що він живе у Шостці, але через відсутність грошей іде додому пішки. Зв’язавшись з матір’ю мандрівника правоохоронці з’ясували, що підліток проходив курс лікування у реабілітаційному центрі міста Суми.

“Поліцейські купили для юнака квиток на потяг та відправили до родичів. Наразі хлопець вже вдома, а його мати висловлює свою вдячність працівникам поліції за проявлену людяність та турботу”, – зазначають у пресслужбі поліції.

Слід зазначити, що відстань від Сум до Шостки понад 181 км. Вартість квитка на автобус із Сум до Шостки становить від 180 грн.

Фото з місця подій: