Раптово зник у лісі: небайдужих просять знайти 7-річного хлопчика (ФОТО)

У Сумській області під час збирання ягід у лісі зник хлопчик 2014 року народження.

Пр це повідомляють в ДСНС.

21 серпня від Нацполіції до ДСНС надійшла інформація, що поблизу с. Шкуратівка, Сумського району, під час збирання бузини у лісі зник хлопчик 2014 року народження.

До пошукових робіт залучено від ДСНС України – 47 чоловік особового складу; від Нацполіції у Сумській області – понад 90 чоловік особового складу. Також участь у пошуках беруть 4 кінологи Нацполіції з двома собаками, 4 фахівців Сумської обласної водолазно-рятувальної служби, 8 волонтерів та місцеві мешканці. ДСНС додатково залучає до пошуків працівників підрозділів з м. Путивль та м. Буринь.

Також з проханням знайти хлопця звернувся міський голова Білопілля Юрій Зарко у на своїй сторіці у Facebook:

“ТЕРМІНОВО!!!
До уваги всіх мешканців Білопільської та Ворожбянської громад! 20серпня 2021 року в районі с. Нагорнівка , під час заготівлі бузини, пропав хлопчик – Хоменко Богдан 2014р.н. До даного часу місце знаходження хлопчика невідоме. Хлопчик має ознаки психічного розладу і НЕ РОЗМОВЛЯЄ. Саме це ускладнює пошук. Хлопчик може сидіти на одному місці і не реагувати на оклики. Реагує на своє ім’я -Богдан, а також на “мультики” та “морозиво”.
Велике прохання до всіх, хто має можливісь, долучитися до пошуків. Особливо це стосується, тих, хто планує їхати на заготівлю бузини в ту місцевість!!!
На карті позначено місце де останній раз бачили хлопчика.
Прошу максимального перепосту!”