“Боролися, але не врятували”: обірвалося життя 12-річного хлопчика в якого зупинилося серце в дитячому таборі

У Запорізькій обласній дитячій лікарні помер 12-річний Тимофій Дегальцев, якому кілька днів тому стало погано в дитячому таборі. Ми раніше, писали про те як небайдужі люди практично за кілька годин зібрали необідні кошти, щоб доправити з Генічеська у дитячу лікарню в Запоріжжі.

Як повідомила волонтер і заступниця голови ОДА Злата Некрасова, сьогодні хлопчик помер в лікарні. Медики близько 50 хвилин проводили реанімаційні заходи, проте врятувати дитину не вдалося. 

Нагадаємо, що Тимофію в таборі під час фізичного навантаження раптово стало погано. Хлопчик втратив свідомість і у нього почалися судоми. У нього зупинилося серце, але його вдалося повернути до життя.

Хлопчик перебував у комі в лікарні Генічеська. Його стан оцінювали, як вкрай важкий. Тимофія терміново потрібно було перевезти в обласну дитячу лікарню, але у мами не було грошей на транспортування. Перевезення коштувала близько 60 тисяч гривень, так як потрібна була машина зі спеціальним обладнанням. За кілька годин волонтерам вдалося зібрати необхідну суму і його перевезли в Запоріжжі.

За результатом комп’ютерної томографії медики з’ясували, що гематом, новоутворень, крововиливів у хлопчика не було, однак у Тимофія був набряк головного мозку з вклиненням спинного мозку.

На жаль, медики не змогли врятувати Тимофія. Просимо Вас щиро помолитися за упокій юнака.

на фото 12-річний Тимофій Дегальцев