Впав з купи цегли і потрапив в реанімацію: бабусі хлопчика загрожує 8 років буцегарні

Медики повідомили поліцію Черкас, що 24 серпня в реанімацію Черкаської обласної дитячої лікарні з тілесними ушкодженнями доставлено хлопчика 2014 р./н.

Джерело: Сектор комунікації поліції Черкаської області

Оглянувши дитину було виявлено забійну рану голови, ймовірно від падіння, також виявили подряаин и на руках і ногах дитини.

Бабуся хлопчика, яка тимчасово ним опікувалась, розповіда поліцейським, що він впав з купи цегли у дворі. Жінка не зверталась до медиків, а вирішила сама зайнятись лікуванням онука.

Через декілька днів жінка виявила дитину у ліжку без свідомості, пенсіонерка відразу викликала медиків. Хлопчика госпіталізували в реанімаційне відділення.

Зважаючи на те, що жінка спостерігала поганий стан дитини, але не викликала медиків, оскільки вирішила зайнятись самолікуванням, поліція повідомила бабусі дитини про підозру за фактом залишення малолітньої дитини в небезпеці, що спричинило тяжкі наслідки за частиною 3 статті 135 (Залишення у небезпеці) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.