Юнаки, які ледь не зарізали жінку у Рівному – колишні кікбоксери

Вчора, 31 серпня на дитячому майданчику на вул. Чорновола у місті Рівному двоє 15-річних близнюків напали на жінку, та нанесли їй ножові поранення. Як зазначили хлопці, вони зробили це просто так. Сьогодні стало відомо, що підлітки раніше займалися кікбоксингом. Зокрема, брали участь в одному зі спортивних клубів Рівного.

фото з місця подій

Як пише видання “РадіоТрек” обоє хлопців були вихованцями клубу з кікбоксингу «Будокан». Один із них отримав золоту медаль на змаганнях. Інший – теж брав участь разом із братом у змаганнях у 2015 році.

Тим часом телеканал ITV з’ясував, що батьками злочинців є рівненські медики. Ось що пишуть:

“Як стало відомо ITV media group з власних джерел, хлопці виросли у справжній династії медиків. Бабуся працює у лікарні одного з колишніх районних центрів, мама – у медзакладі Рівного. Батько хлопців – лікар-травматолог. Він не лише допомагав людям у білому халаті, а й захищав нашу країну у російсько-українській війні на Сході. Зараз батьки у шоковому стані. Спілкуватися із пресою поки не готові, адже й самі не розуміють, як могло статися, що хлопці пішли на такий вчинок” – зазначається в статті.

Нині з неповнолітніми спілкується поліція. Правоохоронці кажуть, що розпочали досудове розслідування за ч. 4 ст. 296 (хуліганство, вчинене із застосуванням предмета, заздалегідь заготовленого для нанесення тілесних ушкоджень) КК України.

Той із братів, який завдавав ударів, перебуває в ізоляторі.

Зазначимо, що у своїх поясненнях поліції хлопці довго плуталися. Все, що вдалося з’ясувати, що вони чи то надивилися фільмів, чи то ігор награлися, і захотіли спробувати як це – вдарити людину ножем.