Вів сина в 1 клас, коли повідомили про смерть молодої дружини: подробиці загибелі матері трьох дітей у жахливій ДТП

У місті Світловодськ, що на Кіровоградщині приблизно 1 вересня трагічно загинула мати трьох дітей. ДТП стало настільки резонансне, що вразило цілу країну. Місцеві жителі дуже сподіваються на чесне розслідування цієї аварії.

Зазначимо, аварія трапилася коли автомобіль Mazda на величезній швидкості вилетів на парковку поруч із торговим центром і збив 27-річну молоду маму трьох дітей Машу Хівренко. За кермом автомобіля була 28-річна місцева жителька Тетяна В.

Загинула 27-річна мама трьох дітей

1 вересня, коли всі ще спали, центральною вулицею мчала Mazda. Очевидці кажуть, що авто аж гарчало, вірогідно, водійка давила на педаль газу.

А потім пролунав різкий удар і все затихло. Свідки розповідають, що іномарка на швидкості вискочила на парковку біля торгового центру, знесла бетонну кришку колодязя, врізалася в стіну центру і відлетіла ще на 20 метрів.

У цей час біля ТЦ стояла мати трьох дітей Маша Хівренко, вона прийшла поповнити рахунок до банкомата. Машина збила її, лікарі вже нічого не змогли зробити, тільки змушені були констатувати смерть.

Жінка готувалася до 1 вересня

Знайома сім’ї розповідає, що в ніч на 1 вересня молода мама Марія Хівренко готувала свого старшого сина 6-річного Михайлика до походу в 1-й клас. А середня дочка, 4-річна Віка, в цей день повинна була піти в садочок. Дома залишався 1,5-місячний Богданчик.

“Вона всю ніч прала, прасувала, втомилася сильно. Тільки хотіла лягти поспати, як прокинувся Богданчик, вона погодувала його і поклала. Стало світати, спати вже перехотілося. Чоловік Саша умовляв її прилягти відпочити. Але вона вирішила, що потрібно збігати до банкомата, поповнити рахунок на картці. Там не було грошей, а зранку стільки клопоту – садок, потім школа, лінійка, часу не буде. Незважаючи на вмовляння, вона пішла. Немов її тягло туди щось…” – засмучено розповіє її знайома.

Тато дитину до школи не довів

Назад Маша вже не повернулася. Чоловік телефонував їй, але телефон не відповідав. Він зібрав дітей і повів їх. Середню завів у садочок. А зі старшим вони радісно вирушили в школу, на першу лінійку.

“А в цей час пролунав дзвінок, і слідчий попросив прийти його на впізнання тіла дружини. До школи вони, звичайно, вже не дійшли. Сьогодні похорон. Сина в школу відвели, дітям поки нічого не говорили про смерть мами”, – каже подруга.

У Маші Хівренко і її чоловіка Саші троє діток, це звичайна українська сім’я. Олександр їздить на заробітки, Маша піклується про дітей.

Доля молодої мами була нелегкою. Своєї мами в неї не було, а мачуха і рідний батько від неї відмовилися. Тому рідніше за свого чоловіка і дітей у неї нікого не було в цьому житті.

Рідні Маші збирають гроші на допомогу родині

Небайбужих просять допомогти сім’ї загиблої. 4149501020246345 – це картка її свекрухи Галини Капінос.

За кермом автомобіля була місцева мажорка

За кермом Mazda сиділа 28-річна Тетяна В. Як розповідають знайомі загиблої, особистість у місті відома. Її вважають мажоркою, чим вона займається, де працює або не працює – невідомо. Мама Тетяни на заробітках за кордоном. А її чоловік працює в Києві.

Її сторінка в Instagram вже закрита. Але залишилися фотографії у ВКонтакте. На них вона повідомляє, що нібито живе в Москві. Хоча на одному з фото у 2015 році демонструє залікову книжку з оцінками з українського вишу. Весь час позує з молодим чоловіком. Як видно з фото, він якийсь спортсмен. Називає його то “роднуля”, то “папуля”.

На разі ведеться слідство.