У смертельній ДТП в Австрії загинуло двоє братиків з Яворівщини: подробиці

У ДТП в Австрії загилуло двоє дітей з Львівщини. 31 серпня у ДТП потрапила родина з України, загинули 6-річний хлопчик та його 2-річний братик.

ДТП трапилась через те, що автомобіль українців різко зупинилася на третій смузі швидкісного шосе, через поломку. У неї взаді врізався інший автомобіль, який слідував за нею. На задньому сидінні родини з Львівщини, якраз знаходились їхні діти, молодший 2-річний син загинув на місці ДТП, ятарний 6-річний син помер у лікарні. Наступного дня старший син мав іти в школу.

Відомо, що родина сама з села Прилбичі Яворівського району. 42-річний Богдан Горен та 34-річна Романа повертались з рідного села, в Італію, де вони мешкають останні роки, на власній автівці. Голова сімейства працює в Італії на заводі, дружина займалась вихованням дітей. До того, як поїхати за кордон, Романна працювала в реанімації місцевої лікарні.

Як повідомляє видання Obozrevstel, Романна прийшла до тями після ДТП лише 1 вересня в лікарні, де і дізналась про смерть дітей. За словами родички, допомогти родині зголосились українці, які живуть в Австрії, вони купили подружжю квиток на літак в Україну. Інша сім’я зголосилася довезти їх додому. Австрійське похоронне бюро обіцяє доправити тіла дітей у суботу, 4 вересня, на Львівщину.

Рідні та знайомі оголосили збір грошей для сім’ї для допомоги в доправленні й похоронах дітей. Хто хоче допомогти зробити це можна, перерахувавши гроші на рахунок: Horen Bohdan IBAN IT57M0760105138236378736388. Це італійська картка Богдана. А також є українська картка Ощадбанку, вона оформлена на родичку сім’ї: 5167803245136713.