У Полтаві дівчина з бойового арбалету поранила двох вчителів у школі

Сьогодні, 6 серпня близько 10:00 в поліцію м. Полтава повідомили про те, що на території 11 школи дівчина поранила двох вчителів.

Джерело: Поліція Полтави

Сьогодні, 6 серпня близько 10:00 в поліцію м. Полтава повідомили про те, що на території 11 школи дівчина поранила двох вчителів.

Правоохоронці які прибули на місце події, попередньо з’ясували, що до поранення двох вчителів причетна місцева мешканка 2002 року народження. На територію школи №11 міста Полтави зайшла невідома, яка з арбалету поранила двох вчителів.

Правоохоронці допитують дівчину, та встановлюють мотиви злочину. Також, у поліції повідомили, що відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 15 та частиною 2 статті 115 (Замах на умисне вбивство) Кримінального кодексу України, за фактом нанесення тілесних ушкоджень двом педагогам школи №11 міста Полтави.

Як повідомляє 24tv.ua з посиланням на Директорку школи №11 м. Полтави Валентину Олійниченко, що дівчина зайшла до однієї з аудиторій на другому поверсі та вистрелила у вчительку та завідувачку школи. Вчителі госпіталізовані в лікарню, навчання в школі продовжується.

В свою чергу за повідомленням місцевого телеграм-канала стріла влучила одній з вчителів в руку, та наскрізь її пробила.

Даний телеграм-канал, повідомляє, що нападниця куривши сигарету, зайшла в один клас та вистрілила у спину вчительці. Вона заходила в кожну аудиторію, яка їй попадалася на дорозі, та стріляла.

“Кажуть, вона пофарбувала волосся в зелений колір і ходила з порізаними руками. А ще, що вона цілеспрямовано хотіла застрелити конкретного вчителя”, – написали у соцмережі.

Відомо, що 19-річна дівчина, яка стріляла з арбалету, вчилася у цій школі до 4 класу.