“Від укусу кліща”: 21-річна дівчина зі Львова знаходиться в реанімації, потрібна допомога

У мережі рідні та друзі 21-річної Марти Вальків зі Львова, збирають кошти на порятунок дівчини. Вона знаходиться у Лікарні швидкої допомоги у реанімації з діагнозом вірусний енцефаліт, який трапився після укусу кліща, пішло зараження в мозок.

Марта майбутній медик, навчається у Тернопільському національному медичному університету імені І. Горбачевського.

Марта Вальків \ фото Facebook

Друзі! Щиро просимо Вас про допомогу, моя сестра, Марта Вальків знаходиться зараз у ЛШД м. Львова у вкрай важкому стані, на лікування потрібно багато коштів. Номер карти матері 5168 7451 0579 7994 Вальків Галина Степанівна. Будемо вдячні за молитву!“, – написала у Facebook Марія Садова.

Скріншот Facebook допису

Також, для збору допомоги дівчині створили сторінку у instagram. Повідомляється, що на лікування дівчини необхідні дороговартісні ліки. На день виходить непідйомна для родини сума у 80 тисяч гривень.

Заклик про допомогу дівчині опублікували також на Facebook сторінці Закладу дошкільнох освіти 41 м. Львова “Ластівка” де працює мама Марти.

Довідка підтвердження видана матері дівчини / instagram @help_marta

Просимо про допомогу. Будемо вдячні усім хто долучиться до порятунку Мартусі, їй всього 21 . Зараз вона у важному стані у реанімації ЛДШ м. Львова. Щодня батькам потрібно 80 тисяч гривень (цінується кожна гривня). Мама, Вальків Галина , працівник дошкілля і наша колега. Просимо щирої молитви за Мартусю.“, – написали у дописі.

Скріншот Facebook допису

Реквізити для допомоги:

Номер карти матері 5168 7451 0579 7994 – Вальків Галина Степанівна.

Скріншот Facebook допису
Скріншот Facebook допису