“Він був сенсом життя для батька”: що відомо про 12-річного Павлика, який раптово помер в “Артеку”

Дуже сумна подія трапилася у дитячому таборі “Артек”, що знаходиться у Пущі-Водиці. 12-річному Павлику з міста Кропивницький раптово стало погано під час малювання, і він знепритомнів. Приїхавши на виклик, лікарі швидкої змогли лише констатувати смерть дитини. Варто зазначити, що хлопчик незадовго до трагедії скаржилася на самопочуття.

Як повідомив батько загиблого Павлика Ігор Теровець приїхав хлопець в Артек ще 3 вересня. Відомо, що хлопчик недавно скаржився на погіршення здоров’я в медсанчастину, де провів два дні. У нього було щось схоже на ГРВІ.

А вже 12 вересня під час занять малюванням він знепритомнів. У табір відразу ж викликали швидку допомогу, проте лікарі констатували лише смерть дитини. В дитячому таборі “Артек” на даний момент не можуть назвати причину смерті Павла.

Батько з інвалідністю сам виховував сина

У самого батька є група з інвалідності. До 2015 року Ігор Теровець працював на будівництві, проте у нього виявили важку форму цукрового діабету, довелося перенести операцію на нозі. Пізніше в Ігоря виявили остеомієліт. Протягом декількох років чоловік переніс низку операцій і ампутацій, у нього був перелом ноги, довелося вставляти спиці. У підсумку він пересувається на інвалідному візку і не може працювати.

При цьому всьому сина чоловік виховував сам. Сім’я живе на допомогу, але також батько продавав квіти біля супермаркету.

“Сім’я дуже бідна. Батько сам як міг тягнув свого сина, він був сенсом усього його життя. Вони жили на соціальну допомогу. Кілька років тому, пам’ятаю, був сюжет на телебаченні. Тоді батько розповідав, що їм затримували виплати”, – говорить OBOZREVATEL волонтерка Олена, яка допомагає чоловікові.

на фото 12-річний Павлик зі своїм батьком Ігорем

Потрібна фінансова допомога

Зараз батько хлопчика виїхав до Києва, він хоче отримати результати розтину.

Сім’я перебуває у дуже складному фінансовому положенні, адже понесла великі витрати на похорон. Допомогти родині Павлика можна, переказавши кошти на рахунок ПриватБанку: 5168 7554 5978 4738.