В Дніпрі підірвався автомобіль: загинуло 2 людини

Сьогодні, 15 вересня близько 9:00 ранку в поліцію Дніпра надійшло повідомлення про вибух автомобіля. Внаслідок вибуху загинуло дві людини, які перебували всередині автівки.

Як повідомляють у поліції Дніпропетровської області, вибух трапився в автомобілі «Nissan Primera» на пр. Богдана Хмельницького м. Дніпро. На місці події працює слідчо-оперативна група, вибухотехніки, експерти криміналістичної лабораторії. Правоохоронці встановили, що в автомобілі знаходились чоловік і жінка.

Також, у поліції повідомляють, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження з попередньою правовою кваліфікацією за ст. 258 Кримінального кодексу України (терористичний акт).

Як повідомляє у своєму Facebook політик Максим Курячий, що за попередніми даними загинули ветеран АТО, член Ради “Український легіон” Олексій Кавлак та начальниця Відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпровській області Дар`я Гречищева.

Начальниця Відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпровській області Дар`я Гречіщева / фото ДСНС України

У ДСНС України також підтверджують, що сьогодні трагічно загинула колега, начальниця Відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпровській області Дар`я Гречіщева.

ветеран АТО, член Ради “Український легіон” Олексій Кавлак / фото Facebook Максим Курячий