“Я втомилась постійно боятись”: блогерка Саша Пустовіт прокоментувала нашумівше розлучення

Нещодавно відома Франківська блогерка Саша Пустовіт (Саша Бо), шокувала своїх фанатів новиною про розлучення з своїм чоловіком-блогером Ігорем Пустовітом.

Справа в тому, що у своєму профілі у інстаграм блогерка показувала своє ідеальне сімейне життя з чоловіком, та двома дітьми. Однак, все виявилось кардинально протилежним. І нещодавно вийшло інтерв’ю, яке Саша Бо дала Маші Єфросініній, де розказала всю правду про нібито “ідеальні” стосунки.

У інтерв’ю Саша розповіла, що чоловік її морально принижував. Також, блогерка повідомила, що вона просто пішла від чоловіка бо не могла терпіти психологічного тиску, та принижень.

Ігор та Саша Пустовіти / Фото з інстаграму Саші Бо

Дівчина не коментувала публічно свої стосунки з чоловіком, однак у своєму інстаграм профілі написала, що прокоментує вперше і ввостаннє стосунки між ними. Дослівно:

Я довго не піднімала цієї теми, та сьогодні я вперше та востаннє коментую своє розлучення. Наш шлюб погубили знецінювання, неповага, гроші та глибокі приховані образи. Одразу скажу, що зради не було. Дуже шкода, що не вийшло по-доброму, по-людськи і по-нормальному зізнатись один одному в тому, що ми просто вигоріли.
Наша війна триває від лютого, я просто цього не знала.

Всі ці роки наші стосунки котились у прірву. Та я ніколи не могла собі дозволити те, що дозволяє зараз він. Я мовчала на публіку і могла обговорити і поплакатись тільки найближчим. Під моїми постами не було жодного ганебного висловлювання про Ігора, бо я це одразу присікала, та чомусь в його коментарях мене обзивали і принижували по повній. Я вже мовчу про брудні чутки, які він сам ГОЛОСНО розпускає по Франківську і не тільки.

Мені боляче. Він додає масла у вогонь мемчиками у сторіс і продовжує шантажувати.
Я просила це припинити, бо я мама його дітей, і нашим синам цей бруд дійде через роки від третіх осіб… але це продовжується по сьогоднішній день, щоб я підписала всі документи і змінила прізвище. Взамін він обіцяв не розголошувати мої таємниці.. Як низько.

Нікому не побажаю відчути це на собі. Коли доводиться виносити найболючіше на загал заради того, аби захиститись.. Свій перший екзамен на відвертість я не склала, тому прийшла на перездачу до Маша Єфросініна. Я б ніколи не зізналась в тому, що ви почуєте в інтерв’ю, та я заручилась шаленою підтримкою від вас, від друзів і навіть ворогів.

Я втомилась постійно боятись. І так, часом ми обираємо не тих партнерів для життя, але це досвід, яким би він не був. Я не сказала жодного кривого слова про свого скоро колишнього чоловіка, я лиш позбулась всіх важелів шантажу, відкривши всі свої болі і таємниці. Також я обійшла багато тем, щоб залишити їх за кулісами і не направляти хейт на батька своїх дітей.

Мене не відпускають жити вільно і щасливо. Але тепер буде так. Я рухаюсь далі. 30 вересня у нас суд.“, – прокоментувала ситуацію з розлученням Саша Бо.