“Загинув на свій День народження”: у Польщі обірвалося життя українця з Чернівецької області

У Республіці Польща внаслідок жахливої аварії загинув мешканець Чернівецької області В’ячеслав Оленчук.

Про це у Facebook повідомила його мати Людмила Оленчук, передає видання “Молодий Буковинець“.

“16 вересня, на свій день народження в Польщі попав у аварію і загинув мій синочок, Славочка. Хто знає мене і мою дитину, прошу помолитися за упокій його душі”, – пише мати загиблого В’ячеслава.

Відомо, що В’ячеслав Оленчук був родом з Новодністровська Чернівецької області.

Що відомо про цю жаливу ДТП

У результаті ДТП, яка сталася в населеному пункті Нємглови Лодзького воєводства у центрі Польщі, загинуло четверо осіб, зокрема двоє громадян України – чоловіки віком 37 та 39 років.

Трагічна подія сталася після 14-ї години (за місцевим часом). На дорозі місцевого значення №707 зіткнулися мікроавтобус Volkswagen Transporter і вантажівка Man з причепом. У результаті зіткнення на місці загинули троє чоловіків, які перебували у мікроавтобусі, зокрема 39-річний українець. Через декілька годин лікарі зафіксували смерть іншого 37-річного українця.

Поліцейська поінформувала, що усі загиблі працювали в одній з ремонтно-будівельних фірм з Томашува-Мазовецького Лодзького воєводства. За інформацією поліції, водій вантажівки був тверезим.

Потрібно допомогти перевести тіло в Україну

У мережі почався збір коштів для перевезення тіла загиблого буковинця та поховання. Про це у Facebook повідомила Світлана Солоненко.

“Сумна шокуюча звістка… 16 вересня у Польщі загинув Оленчук В’ячеслав… Прошу долучитися до збору коштів для перевезення тіла на Україну та поховання. Мамі Людмилі Михайлівні нещодавно робили операцію, зараз у неї довготривала реабілітація”, – пише Світлана.

Всіх небайдужих просять переказувати гроші на картковий рахунок 5363 5420 1143 2623 (Дарія Оленчук, рідна сестра загиблого).