Галерея мистецтв збудує нове фондосховище і виставковий зал з прозорим дахом (фото)

Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького збудує нове фондосховище і виставковий зал з прозорим дахом.

Про це у своєму фейсбук повідомив депутат Львівської міської ради, керівник ГО “Варта-1” Ігор Зінкевич.

“Сьогодні на засіданні виконкому ЛМР відстояв рішення щодо затвердження містобудівних умов для будівництва мультифункціонального мистецького простору для Львівської галереї мистецтв.

За проєктом, планується покриття прозорим скляним дахом внутрішнього двору Палацу Лозинського на вул. Стефаника, 3 і облаштувати там пасаж. Також планують побудувати 3-поверхове фондосховище з підвалом. Проект також передбачає місце для проведення презентацій, виставок, майстер-класів, прес-конференцій.”, – зазначає Зінкевич.

Фото Facebook Ігор Зінгевич

Також, депутат повідомив, що прогнозована вартість проєкту – 78 мільйонів гривень. Ці кошти будуть виділенні з державного бюджету. А остаточну вартість знатимемо після проведення експертизи ПКД та результатів тендеру.

Фото Facebook Ігор Зінкевич

На даний час уряд вже погодив фінансування у розмірі 3,6 мільйонів гривень. На наступний рік потрібно буде ще 38,9 мільйонів на будівництво, – резюмував депутат.

Фото Facebook Ігор Зінкевич