Іноземець “мешкав” у одному із ТРЦ Львова близько трьох місяців

У Львові працівники міграційної поліції затримали громадянина Іспанії, який який близько 3 місяців “мешкав” у ТРЦ King Cross Leopolis.

Відомо, що у червні 2021 року Закарпатським ДМС було прийняте рішення про примусове повернення чоловіка до Іспанії, оскільки чоловік прибув в Україну поза пунктом пропуску. Однак останній не повернувся на батьківщину, а із Закарпаття поїхав на Львівщину, – повідомляють у міграційній службі Львівської області.

Довгий час іноземець проживав на території ТРЦ King Cross Leopolis. “Розповідає, перше, що впало йому в вічі – це великий торговий центр, де він і вирішив ночувати. Спочатку спальним місцем чоловіка був підземний паркінг, а пізніше він перемістився всередину приміщення.

Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності згідно ч.1 ст.203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення, винесено постанову про накладення на нього штрафу, а також поміщено до Волинського ПТПІ для встановлення особи та подальшого примусового повернення в країну походження.“, – повідомляють у поліції Львівщини.