У Рівному 20-річну дівчину вдарили ножем в живіт

Вчора, 27 вересня о 20:41 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у Рівному напали на жінку.

Як повідомляють у Рівненському обласному центрі екстреної медичної допомоги, прибувши на виклик медики побачили потерпілу, яка спілкувалася мовою жестів. Поруч була особа, яка допомагала бригаді спілкуватися з пацієнткою.

Також, медики зазначають, що 20-річна рівнянка скаржилася на біль в черевній порожнині, саме в цій ділянці було непроникаюче ножове поранення. Кровотеча відсутня. Попередній діагноз: непроникаюче ножове поранення у ділянці черевної порожнини. Дівчину госпіталізували.

Нагадуємо, у Рівному двоє 15-річних близнюків, заради розваги вдарили ножем перехожу жінку.

Як повідомляють у поліції Рівненщини, що близько 21:20 отримали виклик від медиків, що на вулиці Волинської Дивізії в обласному центрі дівчину нібито поранив невідомий.

Як вдалось попередньо встановити поліцейським, 20-річна рівнянка, яка має проблеми зі слухом та мовленням, поверталася додому, як по дорозі її зненацька вдарив ножем у живіт невідомий.

Про це дівчина одразу написала своєму товаришу — сурдоперекладачу. Жодних речей та коштів у потерпілої не викрадено. Потерпіла звернулась з заявою в поліцію.

Правоохоронці звертаються до громадян, якщо комусь відома будь-яка інформація чи хтось був свідком події, прохання повідомити на спецлінію 102.