Віктор Павлік вперше показав свого новонародженого сина: копія тата?

Відомий український співак Віктор Павлік та його молода дружина Катерина Реп’яхова нарешті показали обличчя сина Михайла, якому нещодавно виповнилося 3 місяці. Катерина виклала на свою сторінку групове сімейне фото, а Віктор — себе та сина. Зазначили: на кого схожий не питають.

Маленький Михайло народився 15 червня о 2:40. У своїх соцмережах батьки писали, що син важив 3400, а зріст 53 см. На другому місяці життя, 8 серпня, батьки охрестили хлопця в церкві, яка знаходиться неподалік від їхнього пологового будинку. Катерина зазначала, що якби самостійно приймала рішення, то не робила б цього та дала синові право вибору. 15 вересня Михайлу виповнилося 3 місяці. Ось, що з цього приводу писала Катерина Реп’яхова у своєму Instagram:

“Закінчився наш четвертий триместр. Не вірю. Час дуже швидко летить. Рівно рік тому в мені зародилося нове життя.
Мишко важить 7,350 кг. Ріст 65 см.
З нових досягнень: впевнено тримає голівку, усвідомлено розглядає предмети навколо себе, тягне ручку до іграшок, сам може лежати й розглядати іграшки 30-40 хвилин. Може щось забула”

Протягом всього життя Михайла подружжя приховувало обличчя сина, хоч і викладали інші фото: повернуті спинкою, боком тощо. Тепер можемо розгледіти сина детальніше!