У Польщі троє українців підпалили курячу ферму і хитро обікрали магазин того ж самого власника

Трох українських заробітчан, 23, 29 та 42-х років, затримали за підпал господарських споруд на території куриної ферми в повіті Жирардів (Польща).

Подія трапилася в другій половині дня 3 жовтня.

Трьох українців, які перелізли через огорожу на територію ферми, а один із них підклав вогонь під сарай, зареєстрували камери спостереження. Завдяки цьому, невдовзі усіх затримали неподалік. Виявилося, що всі вони були у стані алкогольного сп’яніння. У кожного було близько 2-х проміле алкоголю в крові.

Більше того, один із громадян України – колишній працівник куриної ферми. Він досконало орієнтувався на території і навіть сам поінформував власника про пожежу. У свою чергу власник ферми після появи на місці подій розповів поліцейським про пограбування його магазину невідомими. Після співставлення прикмет виявилося, що злочинцями були… двоє інших громадян України, які брали участь у підпалі ферми.

Тепер трьом українцям загрожує до 5 років позбавлення волі. Якщо під час слідства виявиться, що заподіяна ними шкода принесла більш серйозні збитки постраждалій стороні, то загрожувати може навіть до 10 років тюрми.

Фото з місця пожежі: