Їхали заробити на щасливе майбутнє, а потрапили в біду: на заробітках загинула молода пара з України

Сумні новини прийшли до нас з Польщі. У Лодзькому воєводстві в страшній аварії загинуло троє українців. Серед них подружня пара – 25-річний Василь та 23-річна Дарина з Житомира. ДТП трапилася через те, що водій автомобіля не впорався з керуванням, проте як показала експертиза, водії не був в стані алкогольного сп’яніння.

Загиблий 25-річний Василь був за кермом у ніч, коли трапилася ДТП. Також в салоні авто була його 23-річна дружина Дарина та ще двоє українців – хлопець та дівчина. Молоді люди їхали із торгового центру. По дорозі додому автомобіль українців на швидкості врізався у стовп. Від удару транспортний засіб буквально розірвало.

фото з місця аварії

Василь і Дарина одружилась після школи і поїхали на заробітки

Подруга покійної Дарини розповіла, що пара родом із міста Житомир. Пара одружилися після школи, потім поїхали на роботу в Польщу, де прожили 2 роки.

на фото загиблі Дарина та Василь

Дівчина мріяла стати вихователькою. У неї залишились батьки та брат, які тяжко переживають втрату.  У Василя також залишилось батьки та брат, який працює за кордоном. Родичі пари не знають ти людей, які на момент аварії також були в автомобілі.

Остаточні причини аварії повинна встановити польська поліція.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблих.