“Я ніколи не подивлюсь відео вбивства чоловіка”: вбита горем дружина молодого поліцейського записала відеозвернення

Дружина вбитого підлітками поліцейського з Чернігова Вероніка Єрохіна записала зворушливе звернення, в якому поділилася своїми емоціями. Вона висловила щиру вдячність всім людям, які їй допомагали.

Своє відеозвернення Вероніка Єрохіна опублікувала на своїй сторінці у фейсбуці.

За її словами, пів Чернігова були готові тимчасово дати притулок дітям, а рідні намагалися відібрати в неї телефон, щоб вона не шукала в інтернеті деталі трагедії.

“Нереально повірити в те, що відбулося, але й нереально повірити в те, що навколо скільки хороших людей. Дуже вам дякую. Адже пів міста були готові забрати наших діток. Усі переживали, де вони, пропонували доглянути за дітьми… Душа раділа, що є такі люди”, – розповідає дружина загиблого поліцейського.

Вероніка Єрохіна зізналась, що ніколи не зможе подивитися відео, як вбивають її чоловіка.

“Телефон із рук не випускала. Мене сварили рідні, вони всі думали, що я намагаюся подивитися відео. Ні, ні, я ніколи його не подивлюсь. Ніколи не буду нічого вишукувати, нехай цим інші займаються, я ніколи не зможу цього зробити… А телефон тримала в руках, тому що на початку весь час чекала на його дзвінок. Я не вірила в те, що сталося”, – додає вдова.

Ось саме відеозвернення жінки:

Нагадаємо, у місті Чернігові трапилося жорстоке побиття поліцейських. Внаслідок отриманих травм один поліцейський помер, інший знаходиться у лікарні.

За підозрою у вчинені злочину затримали шістьох людей. Чотирьом затриманим повідомили про підозру за ч.2. ст. 115 Кримінального кодексу – “умисне протиправне заподіяння смерті, вчинене за попередньою змовою групою”. Такий злочин карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі. Також можливою є конфіскація майна.

У прокуратурі заявили, що чотирьом підозрюваним у вбивстві від 17 до 19 років, троє є неповнолітніми. Ще одну людину, 32-річного чернігівця, звинувачують лише у крадіжці сумки одного з потерпілих.