“Гарував на пана 7 років”: родину з 4-ма дітьми з Ворохти виставляють на вулицю, потрібна допомога (відео)

Родина Романа Бобяка з Ворохти опинилася у край складній життєвій ситуації. Справа в тому, що чоловік 7 років безкоштовно працював у пана Миколи Йосипчука, взамін чоловік надав йому прихисток у вигляді старої хатинки. Роман має дружину і 4 дітей і дружину, зі слів останього пан Микола обіцяв переписати на нього три сотки землі і хатинку, однак так і цього не зробив протягом 7 років.

Тепер, після того, як Роман не бажає безкоштовно працювати на пана Миколу, останній вручив їм припис, згідно з яким родина має покинути хатинку до п’ятниці 15 жовтня. Як повідомляє керівник у своєму фейсбук керівник БО “Місто Добра” Марта Левченко, іти родині немає куди.

Ольга розповіла, про 7 років важкої праці, з надією, як їм було обіцяно,⠀що дерев’яна халабудка яку їм з дітьми дали, колись стане їх домом, вони працювали 7 років , але нічого не змінювалося, каже працювали навіть діти. І коли знайшли в собі сили і розум сказати стоп, їх викинули на вулицю.“,– повідомляє Марта Левченко.

Фото: Марта Левченко

Як зазначає Марта Левченко, єдиним виходом з даної ситуації буде допомогти родині купити хатинку. Волонтеру вдалось знайти хатинку неподалік місця де вони мешкали, вартістю 250 тисяч гривень.

Хатинка яку знайшла для родини Марта Левченко

Нам вдалося знайти таку в тій же області, зовсім не далеко, готову до життя, з меблями і посудом, великою стайнею для худоби, з газом і водою, в селі є велика школа робота. Мрія ! Вартість 250 тис грн, і я прошу вас допомогти придбати її. В середу я домовилася з господарем про зустріч.“, – повідомила волонтер.

Діти родини Бобяка / Марта Левченко

Також, необхідно додатково 4 тисячі гривень щоб перевезти худому родини. У ниї є 2 коней, корова, телятко, поросятко, качок 25 і 8 курочок, собачки.

Часу обмаль і я прошу допомогти, бо тут дійсно біда, бо нема кому допомогти і на сім‘ю вже чинитися тиск, діти плачуть, бояться“, – резюмувала волонтер.

Оновлено, як повідомила у своєму фейсбук Марта Левченко, вдалось зібрати необхідну суму.