Винна в усьому швидкість: у Польщі загинуло двоє українців, подробиці трагедії

Недавно ми писали про смертельну аварію, яка трапилась 7 жовтня близько 6:30 год. на проспекті Родзієвського, у місті Катовіце. Автівку зім’яло як консервну бляшанку, надзвичайникам довелось вирізати тіла двох молодих людей з понівеченого автомобіля за допомогою спеціальних інструментів. На превеликий жаль життя українців не вдалося врятувати.

Сьогодні стало відомо, що загиблими українцями виявились двоє молодих хлопців з Тернопільської області – 20-річний Ростислав Бойчук і 22-річний Віталій Падух. Хлопці поїхати до Польщі на заробітки. Один з загиблих тільки тиждень назад зробив освідчення своїй дівчині і поїхав на заробітки, щоб заробити гроші на весілля, бо в батьків не хотів брати гроші.

“Винна в усьому швидкість, швидкість і ще раз швидкість”

Очевидець, який їхав за автівкою загиблих молодих українців, каже, що машина рухалася на великій швидкості.

“Винна в усьому швидкість, швидкість і ще раз швидкість. Там багато розвилок і “вісімок”, а хлопці не вписалися в поворот і злетіли з дороги. Машину практично розірвало надвоє”, – описав ситуацію Руслан.

фото з місця аварії

Минуло тижня зробив пропозицію дівчині

Ростислав і Віталій з одного міста – Бучач. Дружили давно. У Ростислава вдома залишилася мама і сестра, його батько теж на заробітках у Польщі.

Віталій минулого тижня зробив пропозицію своїй дівчині Нелі. І поїхав до Польщі, щоб заробити грошей на весілля. Просити у батьків грошей він не хотів, вирішив, що може сам заробити. Його батько також працює в Польщі. А вдома залишилася мама й дві сестри, молодшій всього 8 років.