“Шукав старожитності, а знайшов смерть”: на Буковині “чорний” археолог підірвався на снаряді

Житель Рівного, 9 жовтня прибув до лісу у Чернівецькій області у пошуках історичних цінностей. Однак, чоловік підірвався на знайденому артелерійському снаряді.

Як повідомляють у поліції Чернівецької області, 9 жовтня до них надійшло повідомлення від 48-річного чоловіка про загибель товариша у лісі, недалеко села Добринівці, від вибуху невідомого предмету.

Як попередньо встановили правоохоронці, які прибули на місце події, 53-річний житель Рівного під час пошуків історичних цінностей натрапив на артилерійський снаряд минулих війн і підірвався на ньому.

У поліції порушили кримінальне провадження, триває слідство.

Також, у фейсбук групах скарбошукачів, люди пишуть, що чули даний вибух. Користувач Апостол Карпатська Січ написав:

Доброго вечора шановне панство, ось прогулявся пару годин. І ще почув таку неприємну ситуацію яка сталася сьогодні у Добринівському лісі Чернівецька обл. Вибух було чути до ближніх сіл, потужність приблизно 120-го калібру, говорять постраждав одик камрад, від нього майже нічого не знайшли. Далі про ситуацію будем чути в новинах. Всім вдалого копу і без таких наслідків, будьте уважні і обережні, адже наслідків війни та іншого горя нам і так вистачає“, – написав чоловік.

Скріншот Facebook допису