“Красуня і відмінниця”: небайдужих просять допомогти врятувати 13-річну дівчину, яка випала з 6-го поверху у Дніпрі

14 жовтня в Новокадацькому районі міста Дніпро стався трагічний випадок з ученицею 7го класу Софією Малохатько. 13річна дівчинка випала з балкона власної квартири, яка знаходиться на 6му поверсі. Дитина отримала важкі травми і зараз перебуває в реанімації Дніпропетровської обласної дитячої лікарні на Космічній. Небайдужих просять допомогти дівчинці.

У поліції факт падіння підлітка з висоти підтвердили. Зараз правоохоронці з’ясовують всі обставини події.

У лікарні, де передуває дівчинка зазначили, що стан пацієнтки важкий, але стабільний.

«Жити буде, у неї дуже серйозний перелом стегна і черепно-мозкова травма. Знадобиться операція і довгострокова реабілітація», – розповіли в медустанові.

У деяких ЗМІ вже з’явилася інформація, що Софія вистрибнула з вікна після сварки з батьками. Місцева мешканка Аліна Кирпале, яка зараз збирає допомогу на операцію для дівчинки, каже, що дана інформація не відповідає дійсності.

«Я вчила Соню в молодших класах. Прекрасна дівчинка! І сім’я у них відмінна! Вона і зараз вчиться на відмінно, в класі користується авторитетом і популярністю. Як сталася трагедія, незрозуміло. Мама в шоковому стані. Її на момент падіння дочки взагалі не було в квартирі. Родині дуже потрібна наша допомогти, щоб врятувати дитину і поставити доньку на ноги», – розповіла жінка.

Реквізити для допомоги

Карта мами Софії: 5168745609911521 Малохатько Т.В.