На Львівщині просять допомогти зібрати кошти на візки для двох сонячних дітей з CMA

У місті Львові розпочали збір коштів на візки для двох діток зі СМА Лук’яна та Софійки. Візки німецького виробника адаптовані для дитини зі СМА 1-го типу і обладнаний усім необхідним. Їх планують купити у Польщі, із ввезенням в Україну має допомогти Благодійний фонд «Даймо надію». Один такий візок коштує близько 140 тисяч гривень.

Про це повідомляє “Твоє місто”.

Софія і Лук’ян не сидять самостійно, не тримають голову, м’язи спини слабкі і вони швидко втомлюються, в ніжках виражені контрактури, дихають вони лишень з допомогою ШВЛ. Тому діти потребують комфортної спинки сидіння, яка змінює кут нахилу практично до лежачого положення. Спинка доволі тверда, щоб дитина не провалювалася і водночас з м’яким покриттям, щоб не гризла.

Також візки мають мати посилену вісь, щоб вони не ламалися через додаткове навантаження апаратами ШВЛ, відсмоктувачем та пульсоксиметром.

За попередніми підрахунками, вартість одного візка становить 140 тисяч гривень. Благодійний фонд «Даймо надію» проплатив 147 000 грн. Наталі вже вдалося зібрати 95 526 грн, залишилося ще 38 474 грн.

Допомогти Софійці і Лукяну можна за реквізитами:

5168745030803057 Радиш Н.С.