“Зробили операцію, але дитина перебуває в комі”: у Смілі школярка потрапила під поїзд, потрібна поміч

Вчора вранці у Смілі на вулиці Богдана Хмельницького школярка потрапила під потяг. За попередніми даними, залізничну колію 9-класниця переходила в навушниках, через те не чула попереджувальних сигналів.

Про це повідомила речниця КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Ірина Назарок.

Виклик надійшов у диспетчерську о 7:38. Повідомили, що дитина перебуває без свідомості. Ймовірно, дівчина йшла до школи.

“Медики екстренки прибули на місце виклику за 4 хвилини. Надавши допомогу дівчині, фахівці «швидкої» доправили її у вкрай важкому стані до Смілянської міської лікарні. Попередньо у неї діагностували відкриту черепно-мозкову травму, перелом кісток черепа, забій головного мозку та переломи обох передпліч. Дитина перебувала у стані коми” — повідомила Ірина Назарок.

Потрібна поміч

Дівчинку, яка потрапила під потяг звати Поля Миколенко. Небайдужих просять допомогти врятувати дівчинку.

Про проханням про допомогу звернувся Олександр Рыбальченко у спільноті “НАША СМІЛА”:

“Давай не будемо байдужими! з ученицею 9 класу школи №7 м. Сміла сталася трагедія на залізниці. Пройшла операція Миколенко Полі. Нейрохірурги з Черкас дали оптимістично прогноз, поки дитина в комі. Стан стабільний, але проблем багато. Удар пройшов зліва, постраждали внутрішні органи. Всіх не байдужих просимо допомогти дитині, хто скільки може. І нехай нас всіх лиха обходять стороною. Дякуємо усім небайдужим за підтримку.

5168 7554 3063 7856 картка Миколенко Анастасія, сестри Полі

. Дуже просимо у позаурочний час контролювати місце перебування дітей! Діти, дуже просимо вас бути уважними і дотримуватись усіх правил безпеки біля залізниці і автошляхів!” – зазначає чоловік.