Чоловік через сімейну ворожнечу спалив власних доньок і онуків живцем

Дуже дивна подія відбулася з цілою сім’єю. Одна з доньок проти волі батька вийшла заміж “по любові”, а не за розрахунком. Це і стало мотивом злочину.

У Пакистані розшукують чоловіка на ім’я Манзур Хуссейн, якого підозрюють у вбивстві двох власних доньок, зятя і чотирьох онуків.

Про це пише авторитетне видання CNN.

За даними слідства, підозрюваний підпалив будинок зі своєю родиною в селі в окрузі Музафаргарх, що в провінції Пенджаб. Мотивом для злочину нібито став шлюб “по любові” його доньки Фаузії Бібі з Мехбубом Ахмадом, який відбувся проти волі батька.

Ахмад розповів, що в момент інциденту перебував на роботі. Коли він повернувся додому, то побачив, що будинок горить. За словами вцілілого зятя, разом з дружиною у пожежі загинув його 4-місячний син, а також сестра Бібі Хуршид Май із чоловіком і трьома дітьми 2, 6 і 13 років.

За даними пакистанської комісії з прав людини, сотні жінок в країні щорічно гинуть від рук родичів за те, що виходять заміж проти волі своєї родини. Цей випадок ще раз доказує складну ситуацію з дотриманням прав людини.