“На кладовищах місця ще є, в моргах немає”: Комаровський емоційно звернувся до украхнців (відео)

Відомий лікар Комаровський Євген Олегович експресивно звернувся до українців у зв’язку з поточною епідеміологічною ситуацією в країні.

Відповідний відеозапис він виклав у своєму фейсбук. Як зазначає медик єдиним дієвим способом вберегти себе від складного перебігу захворювання коронавірусу і смерті – являється вакцинація.

Красива осінь, однак напевно для багатьох це остання осінь в цьому році, і взагалі в житті, схоже. Вибачте за емоції, але ситуація критична. Те, що лікарні забиті це м’яко сказано. На кладовищах місця ще є, в моргах вже все зайнято.“, – емоційно звернувся до українців Комаровський.

Також, медик повідомив у відеозверненні, що забиті судово-медичні морги. А це саме ті могри у які привозять людей, які померли вдома, – зазначик Комаровський.

У своєму відеозверненні чоловік також підняв питання того, що багато хто за неправомірну вигоду придбав сертифікати про вакцинацію, а по факту являється не вакцинованим.

На кінець медик закликав усіх вакцинуватися, оскільки це найдієвіший спосіб вберегти себе від важких наслідків перебігу коронавірусу.