На Вінниччині водій маршрутки побив учасник АТО, бо він їхав по посвідченню: чоловік у лікарні (відео)

Вчора, 19 жовтня під час поїздки у маршрутці Кантелина – Іллінці на Вінниччині, водій побив учасника АТО, оскільки останній пред’явий посвідчення УБД, та хотів їхати по ньому.

Про подію повідомила у місцевій фейсбук групі очевидиця інциденту Анастасія Ткачук. Жінка розповіла, що вона їхала згаданою маршруткою, а у селі Жадани у неї сів учасник АТО Стельмащук М.С. Також, жінка зазначає, що цього разу був інший водій, а не той який зазвичай їде по цьому маршруті.

Жінка повідомляє, що після того, як учассник АТО зайшов в маршрутку, пред’явив посвідчення водій заявив, що везти його не буде. Також керманий маршрутки почав виражатись нецензурною лексикою та ображати ветерана.

Вийди з автобуса ти спортив мені настрій, я тебе дальше везти не буду“, – процитувала водія Анастасі Ткачук.

Фото Facebook Анастасія Ткачук

Після чого Стельмащук М.С. пояснив водієві, що має право на пільговий проїзд. В подальшоу кермувальник маршрутки знову почав лаятись, витягнув учасника АТО з маршрутки, та почав наносити йому удари в голову, доки один з пасажирів не вітягнув водія. Прибувши на автовокзал в Іллінцях, маршрутку вже чекав наряд поліції та батько водія, який кричав на всіх захищаючи сина. Побитого АТОвця медики госпіталізували в лікарную.

Оскільки даний випадок набрав розголосу то до вирішення даного конфлікту долучилась громадськість та місцева спілка учасників АТО ООС Оратівщини.

Водій з мамою прийшли до побитого учасника АТО в лікарню, просити пробачення за згаданий інцидент.