На Чернігівщині народила 13-річна дівчина, яка завагітніла від 17-річного юнака

На Чернігівщину 13-річна Наталія, мешканка одного з сіл Менського району народила дитину від 17-річного юнака Сергія.

Як повідомляє Суспільне, дівчина завагітніла у 12-років від 17-річного, на той момент хлопця. Перший раз дівчина побачила Сергія коли він зайшов до них на подвїр’я, у селі де вони раніше мешкали.

Коли батьки пішли протоплювати іншу хату, то молоді люди залишились у кімнаті одні. Як повідомляє у сюжеті “Суспільного” Сергій, що тоді дід з бабою Наталії спали в одній кімнаті будинку, а вони з дівчиною лежали у іншій. Хлопець запропонував вступити з ним у статевий акт. Спочатку дівчина відмовилась, а згодом погодилась – сама незнає чому. Тоді і все сталось.

Мати дівчини розповідає, що знала про ці стосунки. Однак говорить, що донька їй пригрозила, ніби собі щось зробе, якщо Сергій піде.

Зимою, у школі Наталії ставало зле, вчитилі їй порадили звернутись до медиків. УЗД показало у дівчини 10,5 тижнів вагітності. Першочерговою реакцією дівчини був – аборт. Однак медики і сам Сергій відмовили її від цієї ідеї. А проти самого молодика у поліції порушили кримінальне провадження за згвалтування Наталії. Родина перебуває під опікую соціальних служб і психолога.

Як повідомляє видання, з посиланням на 17-річного чоловіка Наталії, 13-річна дівчина народила доньку.

Народила дівчинку. Назвали Поліна. Вага 2800. Я позавчора їздив, але мене в палату не пустили через карантин. Я тільки сумку передав їм передачу і все“, – повідомив Сергій.