Писала вірші про смерть: у місті Миколаєві школярка впала з дев’ятого поверху

Кілька днів назад, а саме 20 жовтня в обласному центрі у місті Миколаїв з вікна на дев’ятому поверсі випала 15-річна дівчина. Дівчинка померла дорогою до госпіталю.

Подія трапилася вранці після того, як тато розбудив Юлію, щоб та збиралась до школи. Сам у цей час пішов до вбиральні. Коли вийшов, Юля вже була випала з вікна і лежала на асфальті. Після побаченого батько Юлію одразу зателефонував дружині, яка в той час була в той час на роботі.

 “Ось тут дочка лежала. Обличчя в неї розбите було… – показує на місце під будинком мати загиблої дівчинки Людмила Дмитренко. – Поліція мене не пускала, бо я істерично кричала, чоловіка вигнали аж за ріг”.

Як зазначила завідувачка диспетчерської Миколаївського центру екстреної медицини Людмила Здобникова, швидка допомога, яка прибула на місце події за шість хвилин, продовжувала надавати реанімаційну допомогу, незважаючи на ознаки біологічної смерті, однак безуспішно.

Найперше під підозру потрапив батько дівчинки, адже в помешкані вони були лише вдвох.

“Правоохоронці зняли відбитки на стільчику біля вікна, щоб пересвідчитись, чи не чоловік її штовхнув. Але дійсно з’ясувалося, що вона сама стрибнула, поки він був у туалеті, – розповідає мати дівчинки.”

Людмила Дмитренко каже: дочка була доволі тихою та зовсім не конфліктною дитиною. Останнім часом суворо стежила за зовнішністю, бо мала комплекси через вагу. Однак під час розмови починає пригадувати, що дочка слухала дивакувату музику.

До всього поліція знайшла в кімнаті дочки вірші про смерть.

“А колись Юля сказала, що стрибне з дев’ятого поверху, бо їй кортить подивитися, що з цього вийде. Я їй зауважила, що із таким не жартують. Вона відповіла: А раптом я залишуся живою? – переповідає моторошну розмову з дочкою жінка.”

Двоюрідна сестра Юлії Анастасія припускає, що дівчину могли спонукати до самогубства однолітки, адже випадки булінгу нині – непоодинокі.

Зараз поліція проводить розслідування. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за стандартною для таких випадків статтею Умисне вбивство. Головною версією вважають самогубство.