Чупакабра? у Карпатах невідома істота вбила двох 100-кілограмових оленів (фото)

Нещодавно, 23 жовтня, та вчора 25 жовтня на Закарпатті невідома істота вбила двох 100-кілограмових оленів (лань європейська).

Про це у своєму Facebook повідомив місцевий мешканець, працівник Екопарку “Долина Вовків” Юрій Тюх. Як повідомляє чоловік, дивним вважається той факт, що олення істота перекинула через 3-метровий паркан, та кинула на відстань до 15 метрів.

А вчора, 25 жовтня невідома істота вбила другого оленя, проникнувши у вольєр. Юрій зазначає, що для встановлення причин загибелі тварин він покликав місцевого ветеринара і лісника для проведення розтину. Ними було встановлено, що тварина загинула від сильних ударів, навіть шкіра відстала від плоті.

Фото: фейсбук Юрій Тюх

У своєму дописі працівник Екопарку задається питанням, яка саме тварина могла зробити подібне, лише медвідь має такусилу. Проте, він спростовує цю версію, оскільки медвідь не міг перелізти через 3-метровий паркан, вбити тварину і перекинути її через огорожу.

Скріншот фейсбук допису

“Після такого починаєш вірити в містику “вовкулак”. Хочу звернутись до односельчан щоб без зайвих потреб в ночі самі не ходили!”, – резюмував Юрій.