СБУ викрило Львівських поліцейських, які “розводили” водіїв на керування у нетверезому стані

Працівники СБУ Львівщини викрили протиправний механізм отримання хабарів, до якого причетні поліцейські.

Як повідомляють у Управлінні СУ України у Львівській області, працівники поліції налагодили механізм систематичного отримання хабарів від водіїв ТЗ, за нібито кермування у стані алкогольного сп’яніння.

За схемою, патрульні зупиняли автівки для перевірки документів, а згодом створювали ситуації в яких погрожували складанням адміністративного протоколу. Усе це – за надуманим приводом – нібито водій знаходиться в стані алкогольного сп’яніння.

При цьому, представники поліції одразу ж пропонували вирішити питання за певну «винагороду». До своєї схеми чоловіки залучили посередника, колишнього працівника одного з підрозділів МВС. Саме через нього жертви поліцейського свавілля передавали транші хабарів, – повідомляють у правоохоронному відомстві.

Посередник був затриманий на гарячому, під час отримання частини хабаря. Йому вже оголосили підозру у скоєнні злочину. Також у СБУ повідомляють, що тривають слідчі дії, для оголошення підозри поліцейському. Встановлюється можлива причетність до схеми інших посадовців поліції.