Ірина Верещук: президент запропонував мені посаду Віце-прем’єра – міністра реінтеграції

Депутат Верховної ради з Львівщини, від партії “Слуга народу” Ірина Верещук повідомила, що президент України Володимир Зеленський запропонував їй посаду Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Про це у коментарі телеграм каналу Pavlovsky News розповіла сама народна обраниця.

Ірина Верещук зазначила, що готова обійняти запропоновану посаду оскільки являється членом комітету ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідки, та сприйняла пропозицію як наказ. Уточнивши, що сам президент Володимир Зеленський запропонував їй цю посаду.

Також, Ірина Верещук повідомила, що вже мала розмову з цього приводу з прем’єр міністром України Денисом Шмигалем.

Одним з моїх перших кроків буде аудит законів, які мають діяти, однак чомусь не діють. Аудит усіх рішень РНБО, які є введені в дію указами президента, а також стратегій. Як ви знаєте 29 вересня поточного року було прийнято план заходів на реалізацію стратегії з деокупації та реінтеграції. Там є 158 кроків, зних 95 відносяться до сфери Міністерства реінтеграції, з яких 9 вже в 4 кварталі поточного року мають бути виконані.

Я буду робити все як мене вчили в академії державного управління. Ми будемо формувати задачі, і будемо ставити собі дедлайни, будемо ставити відповідальних, і будемо контролювати процес“, – зазначила Ірина Верещук.