З лікарні виписали 10-річну Таню, яка постраждала в страшній аварії у Рудках

Приємні новини прийшли до нас зі Львова. 10-річну Таню, яка 3 вересня постраждала внаслідок ДТП у містечку Рудки на Львівщині, виписали додому із ортопедо-травматологічного відділення дитячої лікарні на вулиці Орлика у Львові.

Сьогодні 10-річна дівчинка вже самостійно харчується звичайною не подрібненою їжею, усміхається, самостійно сидить у ліжку та готується до вертикалізації, а в подальшому – до протезування. Тепер Таня продовжуватиме лікування амбулаторно.

на фото 10-річна Тетяна Качмар

Зазначимо, що після ДТП дівчинку доставили до лікарні у важкому стані, із закритою черепно-мозковою травмою, забоєм головного мозку важкого ступеня, мозковою комою, закритою травмою грудної клітки, тупою травмою живота, травматичною ампутацією лівої ноги. У дівчинки були множинні переломи тазу, нижніх та верхніх кінцівок.

Лікарям вдалося вивести дівчинку вивели з коми. Їй провели 2 оперативні втручання. Таня пішла на поправку.

Як трапилася аварія в Рудках

Водій сідлового тягача «RENAULT PREMIUM» із причепом, мешканець Червоноградського району, 1984 року народження, керуючи автомобілем не впорався з керуванням, виїхав на тротуар, збив електроопору та в’їхав у продуктову крамницю.

Під час аварії, коли фура в’їхала в крамницю, Тетяну собою прикрив батько. Сам 47-річний чоловік загинув на місці. Дитина ж отримала чисельні важкі травми, їй довелося ампутувати ліву ногу на рівні нижньої третини стегна.