“Мама гавкала і бігала гола”: стали відомі подробиці про сім’ю, в якій померла 8-річна дівчинка від отруєння каштанами

Вчора ми писали про те, що у місті Луцьк померла 8-річна дівчинка від отруєння. Ймовірною причиною смерті являється отруєння стравою з каштанів. Місцеві журналісти дізналися подробиці про сім’ю в якій жила дівчинка.

Журналістам ІА “Волинські Новини” вдалося поспілкуватися з сусідами померлої дівчинки. Біля будинку вони зустріли пані Олену, яка розповіла, що окрім восьмирічної Уляни, мама дівчинки Наталія має повнолітнього сина, який вже давно мешкає окремо від матері та сестри.

Каже, що із сусідкою стосунки не склалися, оскільки остання – досить дивна й агресивна, на контакт із мешканцями будинку не йде, проте завдає їм чимало клопотів.

«Діти цієї жінки, що старший хлопець, що дівчинка – абсолютно нормальні. Про маму дитини не можу нічого хорошого сказати. Я особисто три роки тому писала на неї заяву в поліцію та в службу у справах дітей через те, що вона кидалась до моєї чотирирічної дитини. Хотіла вдарити сміттєвим мішком. Це бачили мешканці двору. Дільничний відмовився приймати заяву, то я ходила у міськвідділ. Все закінчилось тим, що до неї прийшли і провели так звану профілактичну роботу», – зазначає пані Олена.

Жінка пригадала, що батько дітей покинув сім’ю близько двох років тому.

Припустила, що, ймовірно, причина такого рішення чоловіка полягає у психічних відхиленнях дружини, які почали гостро виявлятися.

«Вона кидається до людей, гавкає. Неодноразово бачили, як майже оголеною бігала двором. В одній спідній білизні стрибала по калюжах. Влітку стелила покривало і лягала із дитиною на асфальті. Я впевнена, що у неї проблеми з психікою», – розповідає жінка.

На дверях квартири, де мешкала дівчинка, вже місяць висить записка, виведена старанним дитячим почерком

Піднімаємось у квартиру на другому поверсі, де мешкала вже покійна Уляна. На дверях – записка, у якій дитина старанним почерком вивела запрошення на власний день народження 28 вересня. До слова, дитина померла рівно через місяць після свята.

У записці дівчинка кликала до себе на іменини тата Мирослава та брата Тараса. Улянки не стало, а записка, написана дитячою ручкою, так і лишилась висіти на дверях…