У Львові небайдужих просять допомогти з операцією для захисників, які отримали важкі поранення

У Львівському військовому госпіталі перебувають пораненні воїни, які отримали важкі травми захищаючи Україну від окупантів на Донбасі. Зараз вони потребують операції і довготривалої реабілітації.

Про це повідомляють у благодійному фонді допомоги армії «Повернись живим»:

“Привіт вам зі Львова! Це фото зроблене кілька тижнів тому у палаті Львівського військового шпиталю. На ньому друзі – Влад і Влад. Точніше, друзями їх зробила війна.
Кожен із них на собі відчув у повній мірі ставлення ворога до України. Настільки сильно відчули, що ледь не розпрощалися із життям – поранення в голову.
Як бачите, одному Владу вже провели краніопластику, тобто дефекти черепа закрили пластиною, на іншого така операція ще чекає. Але хлопці не падають духом та зосереджено займаються реабілітацією. Бо попереду ще ціле життя. І, виживши після таких поранень, прожити його треба добре.
Ці хлопці на передовій робили все від них залежне, щоб більше ніхто не відчув на собі війну. Це продовжують робити прямо зараз їхні побратими. І наш з вами обов’язок – допомогти їм: https://savelife.in.ua/donate/
Зробіть посильний вам фінансовий вклад у нашу перемогу та побажайте двом Владам здоров’я та якнайшвидшого відновлення!”
Також можна перерахувати кошти наступними способами:
Безготівка:

Отримувач: Благодійна Організація «Міжнародний благодійний фонд «Повернись живим»
IBAN: UA223226690000026007300905964
ЄДРПОУ: 39696398
Призначення платежу: Благодійна допомога військовослужбовцям.

Рахунок Bitcoin
Номер: bc1qkd5az2ml7dk5j5h672yhxmhmxe9tuf97j39fm6