Сестра Софії Ротару спричинила великий скандал в Росії заявою про Крим

Співачка Ауріка, яка є рідною сестрою Софії Ротару, зазначила, що очікує на повернення тимчасово окупованого Росією Криму під контроль України, чим викликала значний скандал у Росії. Крім того, стало відомо, що співачка наразі закрила свій відомий готельний особняк “Villa Sofia”в курортній Ялті.

Про це стало відомо з інтерв’ю на ютуб-каналі DOROTYE.

Ауріка також розповіла, що сама востаннє відвідувала кримський півострів ще у 2012 році. Тоді вона приїхала на пісенний конкурс Crimea Music Fest. Софія Ротару, за словами сестри, також не була у Криму тривалий час – 5-6 років.

“З того часу (з 2012-го, – ред.) я в Криму не була. І наскільки я знаю, Соня теж років п’ять чи шість не була в Криму”, –  розповідає сестра Софії Ротару.

На запитання про маєток артистки в Ялті жінка відповіла, що особняк-готель зараз не працює.

“Закрили все там, вілла стоїть. До кращих часів. Чекаємо на повернення Криму”, – зазначила співачка.

Ауріка також розповіла, що її запрошують виступати у Росії, але вона туди не їздить, а виступає в Україні і Литві.

Реакція в Росії

Слова сестри Софії Ротару щодо півострова та позиції її сестри викликали бурхливу реакцію.

Наприклад, незаконний російський “глава комітету парламенту Криму з культури” Микола Волков заявив, що Софію Ротару потрібно позбавити звання почесної громадянки Криму. Це звання співачка отримала ще в 1997 році.

Висловився про інтерв’ю і скандальний російський продюсер Йосип Пригожин. Він вважає, що сестри не їздять на півострів, бо нібито бояться, що їх “почнуть на дрібні шматочки рвати” в Україні.