Якщо 10-річному Сашкові не провести операцію, повернуться страшні болі

Відомий волонтер Марта Левченко, у своєму фейсбук просить допомоги для 10-річного Сашка та його матері, які мешкають у селі Хлівище Чернівецької області.

Як повідомляє Марта Левченко, 6 років тому їй вдалось врятувати хлопчика, зібравши необхідні кошти для того щоб вшити у животик Сашка баклофенову помпу.

Тіло Сашка без спеціальних ліків, які вшивають йому в животик, буквально викручує до переломів. Це жахіття, в якому Сашко жив до нашого знайомства. Одинока мама, постійно тримала його на руках, стримуючи його тіло від скрутки та напруження. Температура 39-40, цілодобовий крик, стогін, на лиці мами рови від сліз, на це не можливо було дивитися без сліз. Тоді ми об’єдналися і змогли допомогти!⁣⁣”, – повідомляє волонтер.

Фото: фейсбук Марта Левченко

Проте, як зазначає волонтер, баклофенова помпа, яку вшили тоді в животик, уже закінчила свій термін придатності, і її потрібно міняти. Якщо її не змінити до дитини повернуться болі, – “тіло дитини почне скручуватися, лікарі кажуть не кожен дорослий витримує таку біль“.

Фото: фейсбук Марта Левченко

Для порятунку дитини необхідна непідйомна для родини сума 950 тисяч гривень. Волонтер зазначає, що для родини з маленького села це непідйомна сума.

Повірте, ми тут дуже потрібні, я знаю цю дитину багато років, я стримувала його тіло і витирала його піт, а ще колись я пообіцяла його героїчній мамі, що не залишу їх, так як вона не залишила своє дитя, попри всі «поради» людей, навіть коли її залишив чоловік бо не витримав страждання власного сина“, – резюмує Марта Левченко.

Реквізити для допомоги дитині:

  • Картка Приват (спеціально для Сашка Марусяка)⠀: 5168745605407029 Левченко Марта ⁣
  • Монобанк: 4441114463063238⠀Ірина Чорней ( мама) ⁣⁣⠀
  • PayPal: в Люксембурзі (для Сашка)⁣⁣⠀
    Kidsfutureukraine@gmail.com⁣⁣⠀
  • Карта Приват⠀: 5218 5722 2175 5783 ⁣⁣- Левченко Марта (обов’язково вказати Сашку Марусяку)⁣⁣.