Прем’єр Британії терміново попередив ЄC: доведеться обирати між газом з РФ і захистом України

Найвище керівництво Великої Британії знову застрерігає європейців щодо можливості використання російського газу, як економічної зброї Росії для забезпечення окупації нових територій.

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон попередив європейські країни, що незабаром доведеться обирати між купівлею все більшої кількості енергоносіїв з Росії або підтримкою України, миру і стабільності.

Про це він заявив під час промови на банкеті лорда-мера у Лондоні, яку опублікував урядовий офіс.

“Я сподіваюся, що інші європейські країни зможуть усвідомити, що незабаром постане вибір між спрямуванням все більшої кількості російських вуглеводнів у нові гігантські трубопроводи та захистом України і відстоюванням справи миру та стабільності”, – зазначив Джонсон.

Джонсон додав, що деякі країни просто не збираються еволюціонувати до вільної ринкової демократії, і це необхідно чітко усвідомлювати.

Джонсон зазначив, Захід підтримує суверенітет та територіальну цілісність України не тому, що хоче стати ворогом Росії, а тому що відданий цінностям демократії та свободи.

“І коли наші польські друзі попросили нас допомогти впоратися зі штучною кризою на їхньому кордоні з Білоруссю, ми швидко відповіли”, – Резюмував Борис джонсон.